Sporti

Liga e Kampionëve LIVE: Dy gola brenda dy minutave në ndeshjen PSG – Galatasaray

12/11/2019 21:40
nga:M K

Dy gola brenda dy minutave në ndeshjen që po zhvillohet në Paris, mes PSG-së dhe Galatasarayt.

Fillimisht realizoi Icardi në minutën e 33-të, pas asistimit të Mbappes, shkruan GazetaBlic.

Dy minuta më vonë shënoi edhe Sarabia, që shfrytëzoi në maksimum një asistim të Neymarit.

37′ PSG – Galatasaray 2-0

Më poshtë të dy golat, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

1-0

2-0

/GazetaBlic/

06/20/2020 13:06

Gjest i mrekullueshëm nga Galatasaray, në stadium vendos fotot e tifozëve | Mes tyre edhe një legjendë