Sporti

Liga e Kampionëve LIVE: Cristiano Ronaldo zhbllokon sfidën Bayer Leverkusen – Juventus

12/11/2019 22:37
nga:M K

Është zhbllokuar më në fund dueli mes Bayer Leverkusenit dhe Juventusit.

Cristiano Ronaldo shënoi pas asistimit të Dybalas, për ta realizuar golin e parë në ndeshje, shkruan GazetaBlic.

Kanë mbetur edhe afro dhjetë minuta deri në fund të duelit, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fund.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

07/04/2020 21:56

Bayerni mposht Bayerin – fiton kupën e Gjermanisë, DFB Pokal