Lajme

Liburn Aliu i reagon ashpër Baton Haxhiut për takimet Kurti-Thaçi

01/13/2020 22:03
nga:B. D

Anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Liburn Aliu, i ka reaguar drejtorit të Klan Kosovës, Baton Haxhiut, i cili sot tha se Albin Kurti e Hashim Thaçi kanë pasur dy takime të gjata, përveç 4-minutëshit në Presidencë.

Aliu thotë se deklarata e Haxhiut në televizionin e tij është e pavërtetë dhe kjo, sipas zyrtarit të lartë të VV-së, tregon nivelin që ai ka rënë.

“E ka humbë Batoni udhën në oborr. Traumë të pashërueshme i ka shkaktu Albini. Rrena e tij e fundit në lidhje me gjoja takimin e Albinit me Hashimin, tregon se në çfarë niveli ka devalvu ky, madje edhe si spiun. Për këtë rrenë të lodhtë, Stanishiqi shkelma prej zyrës e kish qitë. – Marsh bitango”, ka shkruar Aliu.

E ka humbë Batoni udhën në oborr. Traumë të pashërueshme i ka shkaktu Albini.Rrena e tij e fundit në lidhje me gjoja…

Publiée par Liburn Aliu sur Lundi 13 janvier 2020

06/30/2020 11:59

Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur nga Shqipëria