Showtime

Liberta e Vlorijani vijnë si aktorë të Hollivudit në emisionin ‘Prive’ (VIDEO)

01/13/2018 13:07
nga:E Sh

‘Prive’ tashmë është ndër emisionet më të shikuara të shoubizit shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Me moderatore Liberta Spahou dhe me bashkëpuntorë si Vlorijan Halili dhe Artan Telaku gjithnjë pritet befasi nga kronikat e tyre.

Së fundmi ata janë duke na sjellë edhe promon në çdo javë të emisionit, ku fillimisht prezantuesja Spahiu dhe Vlorijani do sjellin një gjë që nuk është parë më herët në emisionet shqiptare.

Më poshtë mund të ndiqni disa sekuenca ku shfaqen me një makinë luksoze nga një ndërtesë e që që duken sikur të jenë duke aktruar në ndonjë film hollivudian.

Se çka do presim prej tyre,ndiqni promon./GazetaBlic.

08/28/2018 08:08

Liberta Spahiu nuk i pranon komentet negative