Sporti

Levante tallet keq me Barcelonën pasi e mposhti 3:1

11/03/2019 11:30
nga:M K

Levante e mposhti Barcelonën me rezultat 3-1, për të shkaktuar njërën nga befasitë e ditës së djeshme.

Megjithatë, kjo fitore do të qëndrojë gjatë në memorien e tifozëve vendas, kjo pasi e njëjta u arrit për shtatë minuta, shkruan GazetaBlic.

Mjaftuan tre gola në minutat 61′, 63′ dhe 68′ për nj% trepikësh senzacional.

Sikur nuk mjaftoi kjo, vendasit përmes faqes zyrtare të rrjetit social “Instagram” janë tallur edhe më shumë me katalunasit, duke kërkuar në “Google” se çfarë mund të bësh brenda periudhës prej shtatë minutash, kurse referenca e parë ishte humbja e Barças.

Më poshtë edhe postimi:

/GazetaBlic/

07/08/2020 23:55

Dy kartona të kuq e një gol, Barcelona fiton derbin e Katalonisë – Espanyol në Segunda Division