Showtime

Lepurushka e Playboy, Irina  Voronina fotografohet krejt ‘cullak’  përderisa po rrezitej (FOTO, +18)

09/13/2017 18:28
nga:F.B

Modelja ruse, Irina Voronina e cila është njëra prej ‘lepurushkave’ të revistës “PlayBoy”, është fotografuar pothuajse lakuriq në një plazh, shkruan Gazeta Blic.

Sipas asaj që është raportuar, Voronina nuk është se ka dal për t’i shijuar me të vërtetë rrezet e diellit.

Ajo është pjesë e një filmi dhe të gjitha këto fotografi janë publikuar nga një skenë e filmit, ku Irina merr pjesë në vrasjen e njërit prej peronave në film.

Pavarësisht asaj, Voronina nuk ka hezituar të nxjerrë në pah gjoksin e saj të cilin mund ta shini në video pasi të publikohet filmi ku ajo po merr pjesë. / © GazetaBlic /