Showtime

Leonora Jakupi pritet të sjellë një bashkëpunim me këngëtarin e njohur shqiptar

05/17/2019 20:45
nga:M K

Këngëtarja Leonora Jakupi pritet që të kthehet me një këngë të radhës për fansat e saj

Këngëtarja këtë e ka bërë të ditur me anë të një fotografie në InstaStory ku është bashkë me këngëtarin dhe kantautorin e njohur shqiptar, Irkenc Hyka.

Leonora Jakupi ka pothuajse 2 vite që nuk ka publikuar këngë të re.

Më 1 tetor të vitit 2016, Leonora kishte publikuar këngën e saj “Të kam jetë”, një këngë ritmike, e cila ishte përlqyer shumë nga publiku i këngëtares.

Këngë tjetër e Leonorës ishte edhe kënga “Diamant” që edhe sot është një hit. /GazetaExpress/

08/24/2019 14:43

Trump: ShBA e gatshme të jap ndihmën për zjarret në Amazonë