Showtime

Leonora Jakupi ofendon rëndë Shpend Ahmetin

11/13/2017 22:04
nga:A K

Leonora Jakupi përmes rrjetit social Snapchat ka komentuar debatin live që po mbahet në mes të kandidatëve për kryetar të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit, shkruan Gazeta Blic.

Ajo ka bërë video teksa Shpend Ahmeti po fliste live duke shkruar ”Ta mer mendja që për New York po folë.”

Kjo është foto që Leonora ka publikuar në Snapchat.

11/16/2017 07:14

Njihuni me binjaken e Leonora Jakupit, ja sa bukur duket ajo (FOTO)