Showtime

Leonora Jakupi kritikohet ashpër: T’paskan qit nga vetja, nuk qenka më ajo Leonora e bukur dhe natyrale

06/22/2020 20:29
nga:N S

Leonora Jakupi, ka publikuar imazhe të reja në Instagram.

Ajo shihet e veshur në të zeza e rregulluar nga Kaci, shkruan protali GazetaBlic.

Krahas të tjerave ajo se çka mori vëmendje ishte Leonora që ka zbërthyer këmishën dhe ka treguar pak nga gjoksi.

Nuk dihet se cili është qëllimi i këtyre fotografive nga këngëtarja, por kishte edhe disa kritika nga ndjekësit për përdorimin e efekteve të rrjeteve sociale, grimin dhe dukjen jo natyrale.

‘Sa keq qe nuk rrin natyrale’, ‘Te paskan qit nga vetvehtja jote, komplet ndryshe , nuk qenke me ajo Leonora e bukur dhe natyrale!!!’, janë disa nga komentet.

/GazetaBlic/

07/09/2020 22:15

Zhvishet edhe Leonora Jakupi, aq e bukur i duket vetja sa ka mbetur pa fjalë