Showtime

Leonita Xhaka e quan veten ‘nënë e lumtur’

12/02/2019 15:11
nga:N S

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, i cili njihet si një nga futbollistët më të mirë shqiptar, para pak kohësh u bë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Leonita u bënë prindër të një vajze.

Të dy janë shprehur mjaft të lumtur me këtë fakt, duke u paraqitur herë pas here me vajzën në krah.

Së fundmi ka qenë vetë Leonita, e cila ka publikuar një fotografi ku e etiketon veten si ‘Nënë e Lumtur’, derisa ka publikuar paraprakisht disa fotografi të vajzës së saj.