Showtime

Leonita në qiellin e shtatë me Granit Xhakën

02/11/2019 14:32
nga:Natyra

Granit Xhaka ndan shpesh imazhe me gruan e tij Leonitën, shkruan GazetaBlic.

Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai ndan postime të shumta me fansat.

Së fundi, ka publikuar një foto bashkë me Leonitën.

Çifti kanë marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit.

Shikojeni imazhin:

Ndryshe, Granit dhe Leonita janë të martuar./GazetaBlic/

08/21/2019 09:07

Kjo është shenja më e pafat e horoskopit për sot