Sporti

Leonit Abazi e Bajram Jashanica afër Dritës?

01/03/2020 19:02
nga:M K

“Diçka po zihet”! Futbollisti i Prishtinës, Leonit Abazi para pak çastesh ka postuar një foto në rrjete sociale, teksa ka lënë dilema të shumta.

Ai është parë bashkë me Valon Murselin, kryetari i Dritës dhe Fisnik Kërçelin, drejtori sportiv i “kaltër e bardhëve”, shkruan GazetaBlic.

At shihet edhe lojtari aktualisht i Skenderbeut por që pritet të zbarkojë shumë shpejt në Kosovë, Bajram Jashanica.

Gjithsesi, mbetet të shihet ditëve të ardhshme nëse do të ketë diçka më konkrete sa i përket kësaj çështjeje.

/GazetaBlic/

06/28/2020 16:39

Formacionet zyrtare: Drita – Dukagjini