Showtime

Leonardo di Caprio pa dhëmbë?! Make-up, Mario Dedanoviç tregon imazhin që do ‘’t’ju shkrijë’’ së qeshuri

08/09/2018 14:22
nga:Natyra

Është bërë e modës që shpesh edhe Vip-at e famshëm të showbizz-it ndërkombëtar të postojnë episode në Instagram nga ato që të bëjnë të qeshësh me të madhe.

Këtë herë situatën e ka krijuar make-up, Mario Dedanoviç dhe e gjitha ka nisur pasi talenti me origjinë shqiptare ka publikuar një foto-montazh në të cilën ndodhet aktori i famshëm Leonardo di Caprio.

Po ta shikoni foton, Leonardo duket sikur nuk ka dhëmbë në gojë, imazh ky i goxha i realizuar nga efektet e montazhit.

More Mario! Imagjinoni sikur kjo të ishte e vërtetë, kushedi sa se milionë femra do të kishin ngelur të zhgënjyera./intv

02/19/2019 18:38

Beyonce ‘zjarr’ me këtë paraqitje