Sporti

Lëndohet mbrojtësi i Interit

02/13/2018 14:33
nga:Y.K

Miranda u lëndua në ballafaqimin ndaj Bolognas në xhiron e shkuar në Serie A.

Joao Miranda do t’i mungojë Interit në duelin e radhës ndaj Genoas.

Mbrojtësi brazilian u lëndua në ballafaqimin ndaj Bolognas në xhiron e shkuar në Serie A.

Dhe, kontrollimet mjekësore kanë vërejtur se bëhet fjalë për një lëndim që do ta mbajë jashtë fushës për duelin e radhës.

Por, Miranda është në dyshim për t’u kthyer në ekip edhe bë ndeshjen tjetër me Beneventon.

04/04/2018 18:08

Mbrojtësi i Interit: Ne duhet të luajmë në Ligën e Kampionëve, ne do të fitojmë sonte