Showtime

“Lema” projekti më i ri nga Adelina Berisha dhe Blasta

08/11/2018 18:08
nga:Natyra

Këngëtarja Adelina Berisha sjell bashkëpunimin me “Blastën“, shkruan Gazetablic.

Kënga titullohet “Lema“, teksti dhe muzika janë bërë nga Blasta si Folloreta Raçi apo siç njihet me pseudonimin “Fifi”.

Vlen të theksojmë se dyshja kohë më parë ka pasur edhe një bashkëpunim “Diçka ma shumë’ këngë mjaft ritmike dhe e pelqyer.

Mbetet të shihet se sa do të pelqehet nga fansat e tyre kënga më e re “Lema“./GazetaBlic/ N.S

11/08/2019 11:31

Me një pozë atraktive nga kuzhina, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri