Sporti

Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë

04/15/2019 22:10
nga:Natyra

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”.

Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”.

Vendasit po fitojnë 1-0 me një gol të shënuar në fund të pjesës së parë.

Ishte Jonathan Silva ai që shënoi një gol të bukur pas një pakujdesie në mbrojtjen e mysafirëve.

Zinedine Zidane ka çfarë t’iu thotë lojtarëve në dhomat e zhveshjes.

10/30/2019 23:49

Notat e futbollistëve: Real Madrid – Leganes