Showtime

Ledri Vula publikon pamje brenda vilës së tij në Brezovicë

03/14/2019 17:51
nga:L I

Ndërsa shumë prej jush mund të jeni mërzitur nga rënia e temperaturave, Ledri Vula i gëzohet bukurive të natyrës.

Reperi shqiptar postoi disa foto në Insta Story, ku mendohet se ndodhet Brezovicë.

Ledri ndan me ndjekësit e tij disa foto të realizuar brenda vilës së tij, të cilën e zotëron prej vitit të kaluar.

Ambienti i brendshëm i shtëpisë i përshtatet natyrës, pasi dallohet që është prej druri dhe i tillë është dhe arredimi.

Reperi ka gjetur mënyrën e duhur për t’u relaksuar, por nga ana tjetër edhe për të qenë aktiv: duke bërë ski.

02/02/2019 16:22

Ledri Vula kujton rikthimin e tij me këngën 100 probleme, pas ‘sherrit’ me ish të dashurin e Dafina Zeqirit