Showtime

Ledri Vula me urim të veçantë për ditëlindjen e babait të tij

06/12/2019 11:16
nga:L I

Ledri Vula përmes rrjeteve sociale, e ka uruar babain e tij, Agronin me rastin e ditëlindjes.

“Nga zemra ime tek e jotja babë. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua. Urime ditëlindjen”, ka shkruar reperi.

Për ndryshe, “Rio” mban titullin projekti i fundit nga Ledri Vula, këngë e cila ka hyrë në listën e këngëve hit të momentit, dhe deri tani ka arritur të mbledh mbi dy milionë klikime në Youtube.

Ndërsa reperi ka