Showtime

Ledri Vula, ka gati këngën e re, ja kur do ta publikoi (Foto)

10/12/2017 19:07
nga:SH. L

Ai po vjen me projekt të ri.


Reperi Ledri Vula vet e ka konfirmuar përmes një fotografie të hedhur në Instagram. Në foto, ai shihet se është pranë një veture që kishte marrë flakë, e që duket se do jetë pjesë e klipit të këngës së re.

Projekti muzikor quhet TTZ dhe do të publikohet me 15 tetor të këtij viti.

Kënga padyshim edhe kësaj rradhe është prodhim  i studios Redbox./Blic

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on