Showtime

Ledri përfundoi në gjyq për shkak të saj, Dafina jep një premtim interesant

01/12/2019 19:13
nga:M K

Viti që lamë pas ishte padyshim një vit i mbushur me suksese për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Por Dafina ka premtuar se edhe gjatë këtij viti do të ketë mjaft surpriza nga ajo.

Surpirizën e parë, ajo e ka bërë me anë të një postimi në Instastoryn e saj.

Dafina ka shkruar se ka gjetur zgjidhjen për zënkat këtë vit dhe nuk është aspak e interesuar të rrethojë veten me negativitet.

E gjithashtu duket dhe si një mesazh për zënkat në të cilat ajo apo njerëzit pas saj janë përfshirë në të shkuarën.

Postimi i këngëtares:

“Sa për informacionin tuaj…Nuk do të debatoj më në 2019-ën. Do të dërgoj “ok” dhe do të vazhdoj jetën time”.

Ndërsa ne sjellim në kujtesë se kohën kur Dafina dhe Ledri Vula ishin në një lidhje dhe ky i fundit u përfshi në një sherr me grushta me Krenar Çoçaj dhe përfunduan në sallën e gjyqit.

Në atë kohë në mediat rozë qarkullonte lajmi se molla e sherrit ishte bërë Dafina Zeqiri. E mesa duket nga postimi Dafina ka hequr dorë nga sherret.

06/25/2019 09:16

Nicole Sherzinger tregon figurën e përsosur në bikinit ngjyrë vjollcë, nga pushimet në Capri