Showtime

Ledina ‘çmendet’, realizon fotografi provokuese me vajzat!

07/26/2017 10:57
nga:R A

Këngëtarja Ledina Çelo si çdo herë tjetër edhe tani ka tërhequr shumë vëmendjen me pozën që ka realizuar!

E veshur vetëm në bikini, pranë vajzave të saj, ajo ka marrë një pozicion shumë joshës për realizimin e fotografisë, shkruan GazetaBlic.com.

Duke u ‘thyer’ në mes dhe duke vënë në pah gjoksin, këmbët dhe të pasmet seksi, Ledina vendos  të lë meshkujt pa frymë!

Më poshtë shikojeni këto poza nga më joshëset ndonjëherë, realizuar nga Ledina…/GazetaBlic.com

07/19/2018 21:51

Pasi e akuzoi se këndoi ‘playback’, Ledina Çelo sulmon sërish Elvana Gjatën