Showtime

Ledina Çelo publikon pamje nga pushimet përrallore që po bën

07/11/2019 10:53
nga:Y Ramadani

Ashtu siç shumë këngëtarë të tjerë që kanë filluar pushimet e tyre në vende të ndryshme të bukura, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, pushimet kanë filluar edhe për këngëtaren, Ledina Çelon e cila është duke i kaluar pushimet në bregdetin e Turqisë.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social, Instagram, ku shihet veq me një robdishan e shtrirë në një karrike e duke shijuar pushimin e saj.

Padyshim që këtë pushim, këngëtarja po e kalon me familjen e saj.

Ledina Çelo ka vite që është martuar, dhe ka dy fëmijë, ndërsa ka vite që jeton në Gjermani./GazetaBlic