Showtime

Learta u bë nënë, por nuk i harroi këta dy persona…(Foto)

09/13/2017 14:55
nga:N S

Edhe pse nuk merret me diçka konkrete, u bë e famshme me që u bë reja e këngëtares më të përfolur në estradë, shkruan Kosovarja.
Që nga fejesa e saj me Kushtrimin, u bë shumë e përfolur në mediet rozë dhe e përndjekur për çdo hap që bën dhe gjithçka që poston në rrjetet sociale.
Learta është shumë e lidhur me familjen e saj e poashtu edhe me të bashkëshortit ku secili e veçon atë në mënyrën e tij.
Ajo është bërë nënë para disa javësh por dashurinë e ka edhe te mbesat e saj, që mund t’i shihni në foto.

07/12/2018 18:37

Rejës së Shyhretes një ndjekëse i thotë ‘shumë bukurosh e ki burrin’, kështu i përgjigjet ajo