Lajme

LDK publikon fotot: Atmosferë e ngrohtë nga vizita e Grenell në këtë parti

01/23/2020 12:01
nga:B. D

Lidhja Demokratike e Kosovës ka publikuar fotografi nga takimi i zyrtarëve të kësaj partie me të dërguarin e presidentit Trump për dialog Kosovë-Serbi, Richard Grenell.

Fotografitë, flasin për një takim mjaft të ngrohtë të zotit Grenell në LDK.

“Pamje nga takimi i kryetarit Mustafa, i shoqëruar nga nënkryetarët Veliu dhe Osmani dhe anëtari i Kryesisë Hoti me Emisarin e Posaçëm të ShBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Ambasadori Grenell i shoqëruar nga Ambasadori i ShBA-ve në Kosovë, Kosnett”, njofton LDK.

Pamje nga takimi i kryetarit Mustafa, i shoqëruar nga nënkryetarët Veliu dhe Osmani dhe anëtari i Kryesisë Hoti me…

Publiée par Lidhja Demokratike e Kosovës sur Jeudi 23 janvier 2020

06/02/2020 21:15

U shkarkua nga Kurti, por Agim Veliu sërish do ti kthehet ministrisë së vjetër!