LDK nuk heq dorë nga kërkesat, ia gjuan topin VV-së për takim

Me rastin e 30-vjetorit të themelimit të LDK-së, anëtarët e Kryesisë dhe strukturat e LDK-së kanë bërë homazhe te varri i presidentit historik, Ibrahim Rugova, shkruan GazetaBlic. Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, tha se LDK-ja tani e 30 vite po punon për shtetndërtimin e Kosovës dhe integrimin e vendit aty ku e meriton. “Sot u … Continue reading LDK nuk heq dorë nga kërkesat, ia gjuan topin VV-së për takim