Sporti

Lazio rikthehet në lojë, barazon gjithçka

06/27/2020 23:16
nga:M K

Lazio ka barazuar rezultatin ndaj Fiorentinës në duelin e vetëm të mbrëmjes në Serie A.

Immobile realizoi nga pika e bardhë në minutën e 68 për të kthyer gjithçka nga zeroja, përcjell GazetaBlic.

Ndodhi kjo në minutën e 68′.

70′ Lazio – Fiorentina 1-1

Kanë mbetur diçka më tepër se 20 minuta deri në fund të ndeshjes, duke llogaritur edhe kohën shtesë, andaj mbetet të shihet nëse do të ketë ndryshime të tjera.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

06/27/2020 23:42

Lazio fiton dhe shpreson në titull, Fiorentina ende në rrezik