Sporti

Lazio përmbys gjithçka, Parolo realizon gol të bukur

06/30/2020 21:09
nga:Lorik J

Skuadra e Lazios ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Torinos.

Lazio ka shënuar golin e dytë dhe ka përmbysur gjithçka ndaj Torinos, duke kaluar kështu në epërsi, raporton GazetaBlic.

Golin e dytë për Lazion e ka shënuar, Parolo në minutën e 72 të sfidës.

Rezultati aktual i takimit është 1-2.

Ja goli

VIDEO