Sporti

Lamtumirë Gareth Bale

07/16/2017 21:43
nga:Gazeta Blic

Real Madrid dëshiron ta shesë anësorin Gareth Bale.

Kampioni evropian, Real Madrid, dëshiron që ta shesë Gareth Bale në mënyrë që t’i rrisë fondet për transferimin e Kylian Mbappe, raporton Sunday Express.

Mbretërit duan që ta bëjnë tinejxherin francez si transferimin kryesor të verës, ndërkaq caku i Chelseas dhe Manchester United, Bale, do të ishte i tepërt në Santiago Bernabeu.

06/22/2018 21:05

ZYRTARE: Real Madrid transferon këtë super portier