Showtime

Lamtumirë flok brunë, si duket Albana Osmani me look-un e ri

10/09/2019 12:42
nga:N S

Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune!

Me ardhjen e vjeshtës, si të gjitha vajzat VIP të shoëbiz-it edhe Albana ndryshoi look.

Tashmë ajo është një kokëkuqe seksi dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, ndërsa të gjithë kanë vënë re ndryshimin.

Menjëherë ndjekësit që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë.

Duhet ta pranojmë, Albana duket yll me flokët e reja!

View this post on Instagram

?

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on