Showtime

‘Lala’ tronditet me lajmin për vdekjen e ‘Hasan kungjit’, shprehë ngushëllime për familjen e tij

01/08/2017 21:18
nga:R A

Aktori i njohur Ismet Krasniqi i njohur me nofkën e tij nga pjesëmarrja në shumë skece  si ‘LALA’, është tronditur me të dëgjuar për vdekjen e mikut të tij dhe bashkëpunëtorit Hasan Gashi, shkruan GazetaBlic.

Ai në rrjetin social Facebook ka shprehur ngushëllime për familjaret koleget dhe fansat e humoristit të njohur me nofkën ‘Hasan Kungji’

“Lajmi që më tronditi për vdekjen e mikut dhe kolegut tim, aktorit, kamermamanit Hasan Gashi. U shprehi ngushëllime familjes, gjithë kolegeve e gjithë adhuruesve të humorit !”, janë fjalët e Ismet Krasniqit-Lala

 

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat