Lajme

LAJMI I FUNDIT: Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit

09/11/2019 23:07
nga:A. R.

Pas përplasjes fizike mes Haki Abazit dhe Dardan Molliqajt, Policia e Kosovës ka mbërritur në vendin ngjarjes.

Burimet e Indeksonline mësojnë se policia ka marrë informatën dhe do t’i intervistojnë të dy palët.