Sporti

LAJMI I FUNDIT: Një futbollist i kombëtares greke rezulton pozitiv me koronavirus

09/04/2020 23:50
nga:M K

Futbollisti i kombëtares greke dhe skuadrës së Liverpoolit, Kostas Tsimikas, la rezultuar pozitiv sipas raportimeve të fundit.

Të paktën kështu ka shkruar gazetari i njohur grek, Giannis Chorianopoulos, përmes rrjetit social “Facebook”, përcjell GazetaBlic.

Sipas tij, 24 vjeçari është diagnostifikuar me Covid-19, pak para nisjes për në Kosovë, aty ku me 6 Shtator, në “Fadil Vokrri”, ish-kampioni evropian do të ndeshet me Kosovën, në kuadër të xhiros së dytë të Ligës së Kombeve në kategorinë C.

/GazetaBlic/

10/15/2020 17:49

‘O ku**at e pushtetit’, Stresi i pakënaqur për mbajtjen e maskave