Lajme

Lajmi i fundit: Dyshohet për të vdekur në një shtëpi në Prizren

01/22/2020 11:33
nga:Gazeta Blic

Në rrugën “Jusuf Gërvalla” në qytetin e Prizrenit dyshohet për të vdekur në një shtëpi, njofton Klan Kosova.

Zëdhënësi i Policisë në Drejtorinë Rajonale të Prizrenit, Shaban Osmanollaj, tha për klankosova.tv se kanë marrë informacione nga qytetarët se në një shtëpi dyshohet se ka të vdekur.

“Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e policisë dhe janë duke u marrë me rastin. Deri tani nuk kemi detaje të tjera. Por vetëm kemi këtë informacion”, ka thënë Osmanollaj.

 

02/06/2020 10:38

Vazhdon aksioni: Suspendohet edhe një zyrtar policor e arrestohet një në MPB