Lajme

LAJMI I FUNDIT: Atentat në Podujevë, dalin pamjet

04/24/2019 01:07
nga:Gazeta Blic

Një atentat para pak çastesh ka ndodhur në Podujevë.

Gazeta Blic e ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku makina është goditur nga plumbat.

Ende nuk dihet më saktësi se kush është i përfshirë në rast dhe për çfarë motive ka ndodhur.

As nga organet e rendit ende nuk ka ndinjë njoftim zyrtar në lidhje me rastin.