Showtime

LAJMI I FUNDIT: Vdes Avicii

04/20/2018 19:44
nga:FL.B

Artisti dhe DJ i famshëm suedez, Avicii, ka vdekur në moshën 28 vjeçare në Oman.

Lajmin e kanë bërë të ditur përfaqësuesit e tij përmes një deklarate.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë humbjen e Tim Bergling, i njohur po ashtu si Avicii”, shkruan në komunikatë.

“Ai u gjet i vdekur në Muscat të Omanit mesditën e së premtes së 20 prillit”.

01/24/2019 14:13

Skuadra e Arsenalit shkon në paintball para derbit të madh