Lajme

Arrihet marrëveshja ndërmjet Ramush Haradinajt e banorëve të Shipitullës e Hadës

09/12/2017 23:13
nga:F.B

Pas një takimi disa orësh ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe banorëve të Shipitullës dhe Hadës, ka përfunduar me një marrëveshje raporton Gazeta Blic.

Banorët janë shprehur të kënaqur me marrëveshjen e arritur.

Sipas banorëve, Qeveria e re është treguar shumë më serioze se sa e kaluara. Sipas banorëve kjo marrëveshje është në të mirë të të gjithëve.

Pritet që edhe nesër të ketë takim ndërmjet banorëve dhe kryeministrit Haradinaj.

Takimi do të mbahet nesër nga ora 14:00, në zyrën e Kryeministrisë. / © GazetaBlic /

06/27/2018 11:24

Banorët e Hades dhe Shipitullës sërish në protestë