Sporti

Lajm i mirë për Real Madrid, klubit i rikthehet ky super lojtar (VIDEO)

12/04/2017 21:34
nga:E.A

Mesfushori i Real Madrid, Marco Asensio është rikthyer nga lëndimi.

Ai është bërë sot pjesë e skuadrës në seancën stërvitore të Realit, transmeton Gazeta Blic.

Këtë e ka bërë të ditur edhe vet klubi, me anë të një postimi në rrjetin social ‘Instagram’, ku 21 vjeçari shihet në formë shumë të mirë dhe i gatshëm për lojë.

Real Madrid ndeshjen e radhës do ta zhvillojë kundër Dortmundit, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ky takim do të luhet këtë të mërkurë nga ora 20:45. /GazetaBlic/

 

12/10/2017 11:17

Ronaldo zbulon fjalët që i tha djali i tij pasi fitoi ‘Topin e Artë’: Do të bëhem më i mirë se ti