Lajme

Lajm i keq nga moti nesër, mos i harroni çadrat në shtëpi

11/14/2017 22:51
nga:anonymous1000144531

Parashikmi për ditën e nesërme, sipas Meteoalb thotë se do të ketë reshje shiu në disa zona të vendit, vranësira dhe rënie të temperaturave.

E MERKURE: Vijon ndikimi i vranësirave e reshjeve në Veri dhe Jug por vranësira e reshje të përkohshme në pjesën tjetër të vendit.

Pasditja mbetet me vranësira e reshje të shpeshta në Veri dhe Jug ndërsa me vranësira kalimtare e reshje të izoluara paraqitet pjesa më e madhe e vendit.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë në të dy vlerat ekstremale ditore të cilat do të luhaten në 4-18°C.

09/15/2018 13:13

E bënte aq dramatik motin sa që të gjithë po frikësoheshin, shikoni çka i ndodhi gazetarit në transmetim të drejtpërdrejtë