Sporti

Lajm i keq për Barcelonën para derbit me Espanyolin, Valverde lë në shtëpi titullarin e padiskutueshëm

01/03/2020 23:23
nga:M K

Një lajm i keq për Barcelonën vjen në këto momente, ku portieri Ter Stegen nuk është i ftuar për derbin ndaj Espanyolit.

Gardiani është i dëmtuar dhe trajneri i klubit blaugrana, Valverde e ka parë të arsyeshme t’a lejojë në pushim.

Në vend të tij pritet të jetë Neto, që do të startojë nga minuta e parë.

Ndeshja e nesërme është mjaftë e rëndësishme pasi një gabim do të thoshte shumë në luftën për titull në Primera Division.

01/26/2021 13:56

Barcelona publikon listën e futbollistëve të ftuar për Vallecanon, ky është vendimi për Lionel Messin