Sporti

Lajm i jashtëzakonshëm lidhur me biletat e ndeshjes ‘Kosovë – Çeki’

08/19/2019 16:43
nga:M K

Janë shitur në një kohë rekord biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki.

Pa kaluar as 15 minuta, tifozët e futbollit në Kosovë kanë blerë të gjitha biletat për ndeshjen Kosovë – Çeki, e vlefshme për kualifikimet për Euro 2020.

‘Dardanët’ më 7 shtator në ‘Fadil Vokrri’ presin Çekinë, dhe në këtë ndeshje pritet të ketë mbështetje të madhe nga tifozët.

Tashmë të gjitha biletat e kësaj përballje janë shitur.

Kjo nuk është hera e parë që shiten të gjitha biletat për ndeshjet e Kosovës, pasi që nga Liga e Kombeve e deri te kualifikimet për Euro 2020, stadiumi ‘Fadil Vokrri’ çdo herë ka qenë i stërmbushur.

01/28/2020 18:48

A ka para Kosova në rast të përhapjes së ndonjë epidemie, siç është virusi corona?