Sporti

Lajm fantastik për PSG-në, Mbappe rikthehet nga lëndimi

03/05/2018 16:30
nga:Lorik J

Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe është stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës para duelit me Real Madridin.

Parisienët takohen me Real Madrdin nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic

Kylian Mbappe është rikuperuar plotësisht dhe do të jetë i gatshëm për këtë duel të francezëve.

Mbappe është stërvitur me skuadrën dhe nesër pritet të startojë ndaj madrilenëve./GazetaBlic/

 

09/20/2018 19:23

‘Los Merengues’ për titullin e 14-të në Champions League