Showtime

Labinot Tahiri: Vullnetin dhe buzëqeshjen mos lejo të t’a humb askush!

12/06/2018 15:14
nga:Natyra

Këngëtari Labinot Tahiri vjen me një mesazh së fundi, shkruan GazetaBlic.

Ai është aktiv në rrjete sociale i cili ndan postime të shumta.

Labi, ka publikuar një imazh me një mbishkrim motivues.

Vullnetin dhe buzëqeshjen, mos lejoni të t’a humb askush, se këto janë dy gjëra që sukseset të përcjellin pafund. Vlen për ata që më përcjellin dhe për ata që mendojnë mirë për vendin tim’, ka shkruar ai në llogarinë personale në ‘Instagram‘.

Shikojeni foton:

Ndryshe, Labi tashmë është pjesë e politikës i cili është anetar i partisë së AKR.

Projekti i fundit i tij është në bashkëpunim me Danin ‘Falem‘./GazetaBlic/

07/16/2019 10:36

“Alla kosovarçe”, në Lipjan mbjellin fasule në rrethrrotulim