Showtime

“Labi” i “Kafeneja Jonë” pozon krahas bashkëshortes në pushime

08/09/2018 13:30
nga:N S

Fatos Kryeziu është një ndër aktorët më të pëlqyer në shtetin tonë. Ai u bë i famshëm në rolin satirik në serialin “Kafeneja Jonë”, ku me emrat “Labi” dhe “Koka” portretizonte djaloshin naiv.

Pos botës së aktrimit është edhe këngëtar, ku kohët e fundit ka sjell disa bashkëpunime të ndryshme muzikore.

Por, prizrenasi njihet edhe përkushtimin e madh që ka për familjen e krijuar së bashku me bashkëshorten Arbonelën.

Pikërisht me këtë ka pozuar gjatë pushimeve verore dhe imazhin e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Kjo ka bërë që të merr komente pozitive dhe pëlqime prej fansave që i uruan pushime të këndshme.

Ndryshe, aktori së fundi ka sjell këngën “Nargile”, në bashkëpunim me Faton Isufin.

Mjesi

A post shared by Fatos Kryeziu️️ (@fatoskryeziu1) on

06/09/2018 12:11

Kjo është arsyeja e dhimbshme për të ciln Labi dhe 2Ton anuluan publikimin e këngës