Showtime

La sportin, vajza bëhet super modele dhe “shkatërron” rrjetin

01/19/2020 20:45
nga:Lorik J

Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk mund të thuhet e njëjta gjë.

Abigail Ratchford e kuptoi shumë shpejt se e ardhmja e saj ishte në fushën e modës dhe braktisi futbollin, për t’iu përkushtuar modelingut.

Sot, në moshën 26-vjeçare”>26-vjeçare, amerikania ndiqet nga rreth 8.2 milionë fansa në Instagram dhe është imazh i disa prej kompanive më me emër të modës. /albeu