Showtime

Kylie Jenner tregon perfeksion në makijazh, teksa provokon me gjoksin

08/06/2020 19:21
nga:N S

Kylie Jenner, njihet për fizikun e saj të lakmueshëm të cilin e reklamon vazhdimisht në rrjete sociale dhe në të njëjtën kohë në kompaninë Kylie Cosmetics.

22 vjeçarja, publikoi një imazh në profilin e saj zyrtar Instagram e cila u shfaq provokative, shkruan DailyMail transmeton portali GazetaBlic.

Fytyra e Kylie-it, ishte konturuar në menyrë të përkryer me makijazh derisa shkëlqeu me një pamje provokative duke ekspozuar gjoksin. Flokët e shkurtëra të saj, i kishte ndarë në mes të cilat i dhuruan një stil elegant.

Themeluesja e ‘Kylie C0smetics’ më sa duket kishte pozuar në shtëpinë e saj në Kalabasa.

/GazetaBlic/

 

09/16/2020 17:08

Kylie Jenner me poza të reja, reklamon veshjet e stilistit të njohur