Showtime

Kylie Jenner tregon fizikun e saj të përsosur në veshjen e ngushtë

02/13/2020 12:16
nga:N S

Kylie Jenner, dhuroi një pamje mahnitëse me fustanin elegeant të dielën në ndarjen e çmimeve ‘Oscars‘.

Për të tërhequr edhe më shumë vëmendje ajo doli në darkë me një stil krejtësisht tjetër, shkruan GazetaBlic.

E veshur me veshje të ngushtë sportive, ngjyrë të kuqe Kylie theksoi linjat e bukura në detaje. 22 vjeçarja, përshtati veshjen e ngushtë me një palë take ngjyrë të bardhë.

Miliarderja, flokët e saj i kishte kapur duke i tërhequr pas kokës, teksa tregoi konturat e bukura të fytyrës.

Paraqitja e saj vjen pas lajmeve se Kylie dhe reperi Travis Scott ‘po kalojnë gjithnjë e më shumë kohë së bashku‘ për të përmirësuar  marrëdhënia e tyre për hir të vajzës dy vjeçare Stormi. “Ata janë shumë të lumtur,” tha një burim për People . “Por është shumë shumë herët të thuash se ata do i shohim  përsëri së bashku”.

/GazetaBlic/

08/06/2020 19:21

Kylie Jenner tregon perfeksion në makijazh, teksa provokon me gjoksin