Showtime

Kylie dhe Kendall prezantojnë linjën e re të kozmetikës

06/22/2020 22:30
nga:N S

Kylie dhe Kendall po janë aktive edhe në jetën biznesore.

Kendall dhe Kylie Jenner dukeshin të mrekullueshme, ndërsa pozuan për të promovuar bashkëpunimin e tyre për linjën e makeup.

Motrat e famshme kanë bashkuar forcat për të krijuat së bashku një gamë të re bukurie, e cila sigurisht që do të jetë një hit me fansat e Kylie Cosmetics.

Kendall e veshur me një body dhe Kylie me një golf të zi, ndërsa pozojnë në mënyrë provokuese për kamerën. Epo duket se suksesi do t’i ndjekë në bashkëpunimin e tyre.

https://www.instagram.com/p/CBrAA_PDXxI/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

05/31/2020 12:47

Transformimet e femrave Kardashian/Jenner- Flet mjeku i kirurgjisë plastike për ndërhyrjet që ato kanë bërë