Lajme

Ky shofer meriton medalje, shikoni çfarë veprimi mahnitës bën

01/11/2019 18:55
nga:Gazeta Blic

Ky është padyshim shoferi më i aftë i kamionit.

Atij iu desh që të largohej nga autostrada, për të evituar përplasjen me veturë.

E gjithë ngjarja ndodhi në Florida, SHBA-ja dhe u publikua në Facebook nga Daily Mail

Shikojeni: