Showtime

Ky është reagimi i ‘çmendur’ i Dua Lipës, kur fitoj çmimin

02/11/2019 10:07
nga:Natyra

Dua Lipa është emocionuar pa masë pasi që ka fituar çmimin ‘Grammy‘ saqë ka qarë, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja shqiptare mori çmimin si kënga më e mirë në zhanrin dance dhe artistja më e mirë e re.

Me një video të publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku ajo dhe të gjithë miqtë e saj aty brohorasin nga gëzimi.

Jeta është e çmendur tani. Shumë krenare për këngën tonë dhe për fitoren tonë në  @recordingacademy ! Shihemi në tapetin e kuq së shpejti❤❤❤”. ka shkruar në video Lipa.

Shikojeni videon:

/GazetaBlic/

08/24/2019 14:00

Mustafa flet pas mbledhjes së Kryesisë: Këto vendime u morën