Sporti

Ky është reagimi i çuditshëm i Contes pas rastit të humbur nga Morata (FOTO)

01/13/2018 21:41
nga:Lorik J

Skaudra e Chelseat ka barazuar ndaj Leicester City.

Ky takim u zhvillua sot në kuadër të xhiros së 23’të të Premierligë dhe u mbyll me rezultatin 0-0, shkruan GazetaBlic.

Edhe në këtë takim, Morata ka humbur një rast të pastër shënimi.

Për dallim nga herat tjera, Conte, ka reaguar në mënyrë shumë të çuditshme.